Dla studentów/praktykantów

Strona główna / Dla studentów/praktykantów

Praktyki / staże kierunkowe w Szpitalu

Szanowni Państwo,

informujemy, że w Szpitalu studenci uczelni oraz słuchacze szkół podyplomowych mogą odbywać praktyki zgodnie z kierunkiem kształcenia w przypadku zgodności z profilem udzielanych świadczeń medycznych.

Możliwość odbywania praktyk dotyczy studentów kierunku lekarskiego, pielęgniarskiego, psychologii, fizjoterapii, dietetyki, słuchaczy szkół kształcących w kierunkach medycznych (m.in. opiekun medyczny, technik masażysta) oraz słuchaczy szkół podyplomowych.

Niezbędne do odbycia praktyk jest:

  • pisemna prośba o wyrażenie zgody na praktyki – według załączonego wzoru,
  • skierowanie na praktykę wypełnione i podpisane przez kierującego – według załączonego wzoru,
  • umowa wraz z programem praktyk.

Student/słuchacz po uzyskaniu i skompletowaniu ww. dokumentów składa je w Dziale Spraw Pracowniczych (budynek administracji, parter budynku) do rozpatrzenia i uzyskania zgody Dyrekcji Szpitala.

Po uzyskaniu zgody w terminie pierwszego dnia odbywania praktyk/stażu, student/słuchacz zobowiązany jest przed wejściem w obszar stażowy do dopełnienia formalności w Dziale Spraw Pracowniczych (zapoznania się z regulaminem pracy oraz uzyskaniem upoważnienia do dostępu do danych osobowych, informacji o terminie i miejscu szkolenia BHP, szkoleniu epidemiologicznym, okazaniu ubezpieczenia OC i NNW zgodnie z zapisami w tym zakresie).

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support