Oddział 14 – psychiatryczny psychosomatyczny

Strona główna / Oddział 14 – psychiatryczny psychosomatyczny

Podstawowe informacje o oddziale nr 14:

Godziny odwiedzinWyłącznie w salach odwiedzin w godz. 11.00-17.00; nie wskazane są odwiedziny osób poniżej 14 r.ż.
Kto i w jakich godzinach udziela informacji o chorychOrdynator oraz lekarz prowadzący udziela informacji w dni powszednie w godz. 11.00-14.00 wyłącznie osobiście i tylko osobie upoważnionej. Nie udzielamy informacji telefonicznie.
Rodzaje leczonych schorzeńSchorzenia psychiatryczne i współwystępujące somatyczne.
Procedura przyjęcia na oddziałWyłącznie pacjenci zakwalifikowani przez lekarza dyżurnego Izby Przyjęć. Nie prowadzimy planowanych przyjęć.
Co zabrać ze sobą na oddziałWszyscy pacjenci:, mydło w płynie, pianka do golenia, maszynki jednorazowe, grzebień, szczoteczka i pasta do zębów, ręczniki, bielizna, piżama, kapcie, ubrania na zmianę. Dodatkowo pacjenci wymagający pielęgnacji: 2 myjki, balsam do ciała, chusteczki nawilżone
Czego nie wolno zabieraćPrzedmiotów ostrych, broni, pasków, alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków, żywności psującej się. rzeczy wartościowych.
Najważniejsze osiągnięcia oddziałuPrzyjazna atmosfera oraz wykwalifikowany zespół terapeutyczny.
Informacje dodatkoweOsoby nietrzeźwe i pod wpływem środków pobudzających nie wpuszczane są na oddział. Obowiązuje zakaz fotografowania i utrwalania dźwięku i obrazu. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy osobiste pacjentów.

Mapa dojazdu na oddział:

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support