Oddział 13 – psychiatrii sądowej

Strona główna / Oddział 13 – psychiatrii sądowej

Podstawowe informacje o oddziale nr 13:

Godziny odwiedzinCodziennie w godzinach 10- 17 wyłącznie w sali odwiedzin
Kto i w jakich godzinach udziela informacji o chorych1. W sprawach dotyczących leczenia i przebiegu choroby – wyłącznie lekarze, od poniedziałku do piątku w godz. dopołudniowych, najlepiej po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. 2. W sprawach dotyczących pielęgnacji chorych – personel pielęgniarski. Informacje udzielane są wyłącznie osobom upoważnionym przez pacjenta.
Rodzaje leczonych schorzeńCałe spektrum zaburzeń psychicznych
Procedura przyjęcia na oddział1. Weryfikacja danych pacjenta, 2. Wstępna ocena ogólnego stanu pacjenta, 3. Wykonanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych, 4. Zabezpieczenie depozytów oraz niedozwolonych przedmiotów, 5. Zapoznanie pacjenta z topografią i regulaminem oddziału, 6. Badanie lekarskie, 7. Przyjęcie i realizacja zaleceń.
Co zabrać ze sobą na oddziałPiżamę, wygodną odzież dzienną, bieliznę na zmianę, podstawowe przybory toaletowe, kubek.
Czego nie wolno zabieraćOstrych i niebezpiecznych przedmiotów, narkotyków, alkoholu.
Najważniejsza osiągnięcia oddziałuOsiągnięcia terapeutyczne.
Informacje dodatkoweOsoby nietrzeźwe oraz pod wpływem środków psychoaktywnych nie są wpuszczane na odział. Zakaz fotografowania i utrwalania dźwięku na oddziale.

Mapa dojazdu na oddział:

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support