Oddział 24a – pododdział reumatologiczny

Strona główna / Oddział 24a – pododdział reumatologiczny

Podstawowe informacje o pododdziale nr 24a:

Działalność pododdziału zawieszona do 28.02.2022 roku

Godziny odwiedzinCały tydzień w godzinach od 10.00 do 17.00. W uzasadnionych przypadkach za zgodą ordynatora, lekarza prowadzącego lub dyżurnego – możliwe inne godziny.
Kto i w jakich godzinach udziela informacji o chorychInformacji o stanie zdrowia chorego udziela Kierownik oddziału (gab. 42) od pon. do pt. w godz. 11.00 do 13.00 UWAGA- Nie udzielamy informacji o pacjencie przez telefon.
Rodzaje leczonych schorzeńSchorzenia zakresu układu kostno-stawowego, choroby układowe tkanki łącznej
Procedura przyjęcia na oddziałPrzyjęcia odbywają się po uprzednim ustaleniem terminu z Kierownikiem oddziału i wpisaniu na listę oczekujących
Co zabrać ze sobą na oddziałDokumenty potwierdzające tożsamość, skierowanie do oddziału, dotychczasowa dokumentacja medyczna, przybory toaletowe, ręczniki, bielizna, piżamy, dres.
Czego nie wolno zabierać– Alkoholu, narkotyków. – Leków (bez uzgodnienia z lekarzem prowadzącym). Szpital nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe przedmioty.
Informacje dodatkoweOsoby nietrzeźwe nie wpuszczane na oddział Zakaz fotografowania i utrwalania dźwięku. Na oddziale obowiązuje bezwzględny zakaz palenia wyrobów tytoniowych.

Mapa dojazdu na oddział:

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support